Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31

Ostrzeżenia meteorologiczne

pogoda

bunia

pobierzDruki do pobrania

inwestcje

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Dotacje z budżetu państwa

indeks22

Dotacje z budżetu państwa

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

logoprojektu


 

Rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Nowe święto państwowe
Gminne obchody 103. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę
Ostrów Lubelski liderem inwestycji w województwie lubelskim
Informujemy, że 9 października 2021 r. Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” opublikowało Ranking wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2018-2020, w którym pod uwagę brana jest całość wydatków majątkowych poniesionych w ciągu ostatnich trzech lat na realizację zadań inwestycyjnych.
Gmina Ostrów Lubelski w grupie porównawczej 10 gmin miejsko-wiejskich w Polsce o zbliżonej liczbie ludności.
Jak wypadamy na tle innych gmin w kraju pod względem realizowanych dochodów i wydatków?
INWESTYCJE
Fotorelacja z akcji poboru krwi
CO DZIAŁO SIĘ W NASZEJ GMINIE W 2020 ROKU ?

20 grudnia 2021 r. przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Ostrowie Lubelskim odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowego radiowozu. Oznakowany pojazd marki Kia Sportage trafił do Posterunku Policji w Ostrowie Lubelskim. Zakup radiowozu został sfinansowany dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych Gminy Ostrów Lubelski, Gminy Niedźwiada oraz Gminy Uścimów.

W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczył Burmistrz Ostrowa Lubelskiego Józef Gruszczyk, Wójt Gminy Uścimów Eliza Smoleń, Z-ca Wójta gminy Niedźwiada Małgorzata Jaksim, Komendant Powiatowy Policji w Lubartowie inspektor Andrzej Antoniewski oraz Kierownik Posterunku Policji w Ostrowie Lubelskim aspirant sztabowy Mariusz Sławecki.

Komendant Powiatowy Policji w Lubartowie podziękował w imieniu podległych mu funkcjonariuszy za wsparcie w zakupie nowego radiowozu podkreślając, że służyć on będzie do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszych gmin oraz pozwoli funkcjonariuszom, jeszcze lepiej wykonywać swoje  zadania na rzecz obywateli.

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi