Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

pobierzDruki do pobrania

inwestcje

bunia

Ostrzeżenia meteorologiczne

pogoda

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Dotacje z budżetu państwa

indeks22

Dotacje z budżetu państwa

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

logoprojektu


 

  Piknik Rodzinny Piknik w Ostrowie Lubelskim. Stoiska promocyjne, degustacje i „Ona czuje we mnie piniądz”
Animacje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, degustacje potraw regionalnych oraz koncert zespołu ŁOBUZY. Tak w skrócie wyglądał tegoroczny Piknik Rodzinny. Impreza odbyła się 6 sierpnia (niedziela) nad Jeziorem Miejskim.
   Plaża nad Jeziorem Miejskim po brzegi była wypełniona uczestnikami pikniku. Atrakcji było co niemiara. Kolorowe warkoczyki, tatuaże, konkurencje rodzinne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich a animatorzy mieli ręce pełne roboty. W między czasie można było porzucać wędką podczas zawodów prowadzonych przez miejscowy Związek Wędkarski. Niemniejszym powodzeniem cieszyła się prezentacja sprzętu ratowniczo - gaśniczego przeprowadzona przez Powiatową Straż Pożarną w Lubartowie.
   Ciekawą atrakcją okazały się stoiska promocyjne Stowarzyszenia Mieszkańców Ostrowa Lubelskiego, przy którym można było degustować potrawy regionalne oraz stoiska z rękodziełem przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Jamach. Nie zabrakło również Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań”.

    Kolejnym punktem programu był koncert zespółu ENJOY, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Swoją energią i charyzmą rozgrzał naszą publiczność do czerwoności.
   Gwiazdą wieczoru był zespół ŁOBUZY znany między innymi z utworów takich jak „Ona czuje we mnie piniądz” czy „Dla Ciebie kupie se spodnie” . Podczas ich występu nawet najwięksi „twardziele” nie mogli powstrzymać się od tańca i dobrej zabawy.
   Zabawę taneczną dla najwytrwalszych poprowadził lokalny Zespół Muzyczny 4_YOU
Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Ostrów Lubelski.
Impreza została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.

Małgorzata Sobczyńska


Małgorzata Sobczyńska

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi