Czwartkowe popołudnie (9 marca), przepełnione było atrakcjami dla wszystkich pań, z okazji ich święta. Na scenie z programem artystycznym wystąpił zespół muzyczny „NO NAME” oraz Orkiestra Dęta OSP z solistami. Były też życzenia i kwiaty od burmistrza Ostrowa Lubelskiego – Józefa Gruszczyka i przewodniczącego Rady Miejskiej – Roberta Powałki. Pyszny tort, wykonany przez Koło Gospodyń Wiejskich podbił serca i podniebienia wszystkich zgromadzonych gości.

Podczas imprezy można było skorzystać z porad dietetyka, zrobić profesjonalny makijaż czy też fryzurę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska firm kosmetycznych takich jak Mary Kay, Souvre International, Oriflame. Firma Tupperware prezentowała nowoczesne rozwiązania, pomocne zarówno w codziennej pracy w kuchni, jak i poza domem. Nie zabrakło także stoisk prezentowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dom Pomocy Społecznej i Środowiskowy Dom Samopomocy. Oko cieszyły palmy, pisanki, frywolitki i biżuteria ręcznie robiona. Domowe wypieki – ciasta, strucle, muffinki skradły serca łasuchów.  Niezapomnianych przeżyć wzrokowych i estetycznych dostarczyły uczennice Zakładu Doskonalenia Zawodowego prezentując pokaz mody.

Podczas kilku godzin zabawy, można było wziąć udział w najprzeróżniejszych atrakcjach. Nawet najmłodsi uczestnicy mieli swój kącik zabaw przygotowany przez Wolontariuszy CK Tim. Swoje stoisko przygotowała także Rada Rodziców SP.

Największą atrakcją, na którą z niecierpliwością czekały Panie była loteria fantowa. Sponsorzy przygotowali wiele nagród rzeczowych a także bony upominkowe.

Impreza minęła bardzo szybko. Tego dnia, na twarzach Pań gościł uśmiech i zadowolenie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, również w tak licznym gronie będziemy celebrować to wydarzenie.

 

Dziękujemy sponsorom:

- Bank Spółdzielczy w Lubartowie

- Urząd Gminy w Ostrowie Lubelskim

- Piekarnia GS w Ostrowie Lubelskim – Ilona Jach

- Mercedes Benz Lenartowicz – Jerzy Rutkowski

- Apteka ZIELONA – Danuta Wiśniewska

- Agnieszka Brzyska

- Sylwia Szczepańska

- AUTO – NAPRAWA – Marek Szczepański

- Usługi krawieckie – Marta Miziołek

- Beata Płowaś

- Blue Gabinet Kosmetyczno Podologiczny – Joanna Bożyk

- Salon Fryzur „Ewelina” – Ewelina Czabaj

- Studio Fryzur, Studio Kosmetyki i Masażu „Paula” – Paulina Ligęza

- Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego i College Masters

- Zieleniak – Kamila Gruszczyk

- Dom Handlowy, stoisko chemiczne – Józefa Ignatiuk

- Magda Dąbrowska – Fotoskam

- Frywolitki – Elżbieta Malinowska

- Miidori Biżuteria – Izabela Nikończuk

- Biżuteria ręcznie robiona – Zofia Kalisz

- Pisanki, palmy – Maria Kiełbowicz

- Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej – Urszula Kubera

- Mary Kay– Małgorzata Kulińska

- Souvre International – Rafał Lenartowicz

- Oriflame – Urszula Pohodyła, Małgorzata Rysiowska

- Tupperware – Elżbieta Bójko

- I am muffina – Jolanta Flis

- Lodziarnia i Cukiernia „Paradise” – Henryk Szkuat

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Katarzyny Równiak - Dyrektora Szkoły Podstawowej w Ostrowie Lubelskim za okazaną pomoc i zaangażowanie, a także Grzegorzowi Kunaszykowi i pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Miejskiej.

Małgorzata Sobczyńska